[FOTO] Drużyny Skry i Korony zagrają w finałach wojewódzkiej ligi minisiatkówki

2019-04-04 10:46:30

[FOTO] Drużyny Skry i Korony zagrają w finałach wojewódzkiej ligi minisiatkówki

Z udziałem bełchatowskich drużyn rozegrano ligowe, wojewódzkie półfinały minisiatkówki. Dla kilku zespołów zakończyły się one awansem do turnieju finałowego, który zaplanowano w dniach 13-14 kwietnia. Jeden z nich odbędzie się w hali "Energia".

Turnieje z udziałem wielu drużyn pozwoliły wyłonić najlepszą dwunastkę wojewódzkąw "dwójkach" oraz ósemkę "trójkach" i "czwórkach". U dziewcząt nasze miasto reprezentowała drużyna Akademii Siatkówki Skry Bełchatów i Korony Bełchatów. Awans uzyskały tylko żółto-czarne, który zagrają w finale w kategorii "trójek". Grupowymi rywalami będą rówieśniczki z Aleksandrowa Łódzkiego, Łasku i Konstantynowa Łódzkiego.

Z kolei o awans u chłopców rywalizowano w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 12, dzięki czemu młodzi bełchatowianie mogli wykorzystać atut swojego boiska. Udało się to trzem ekipom "dwójek", dwóm ze Skry i jednej z UKS Korona Bełchatów, która była niepokonana. Jednak dla wielu młodych adeptów siatkówki, sama obecność w półfinale wojewódzkim to już duży sukces.

[ BOGATA GALERIA ZDJĘĆ - KLIKNIJ TUTAJ! ]

fot. Sebastian Kaczorowski / FOTO Kaczorowscy

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1378449 odwiedzin