Przed nami trzydniowe Mistrzostwa Polski Energetyków. W gronie faworytów bełchatowianie

2019-03-27 15:41:18

Przed nami trzydniowe Mistrzostwa Polski Energetyków. W gronie faworytów bełchatowianie

Przez trzy dni Hala Widowiskowo-Sportowa KWB Bełchatów będzie ponownie areną Mistrzostw Polski Energetyków w Halowej Piłce Nożnej OLDBOY, którego to tytułu broni reprezentacja SSK Elektro Łaziska. Cieszy fakt, że w gronie faworytów tegorocznych zmagań ponownie są bełchatowskie drużyny.

W zawodach weźmie udział 18 drużyn, w tym m.in. rokroczni faworyci z Jupitera Bełchatów oraz PGE GiEK S.A. o/Elektrownia Bełchatów. Trzydniowy turniej rozpocznie się w czwartek o godz. 9:30, kiedy to zaplannowano gry eliminacyjne. O 13:30 oficjalne otwarcie mistrzostw z udziałem wszystkich drużyn i zaproszonych gości. Piątek to dalszy ciąg fazy grupowej oraz spotkania półfinałowe (od 9 do 17:30). Za to sobota to rywalizacja o poszczególne miejsca w mistrzostwach oraz bój finałowy (godz. 12:30).

- Bezpośrednio po zakończeniu finału, uroczyste zamknięcie z wręczeniem pucharów i nagród oraz wielka atrakcja ceremonii występ Dawida Krzyżowskiego, Mistrza Polski we freestyle football - informują organizatorzy. Przypomnijmy, że w ubiegłorcznym finale "Jupiter" PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów uległ SSK Elektro Łaziska 0:2. Organizatorzy osiągnięcie zespołu z Górnego Śląska oceniali wówczas w formie małej niespodzianki.

TUTAJ relacja z ubiegłorocznej imprezy, zaś TUTAJ można obejrzeć fotorelację.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1380327 odwiedzin