Ostatni weekend na Lodowisku Miejskim

2019-03-22 08:17:15

Ostatni weekend na Lodowisku Miejskim

Za nami już pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, zatem oficjalnie zima się zakończyła. Tym samym dobiega końca sezon pracy Lodowiska Miejskiego. Jak informuje administrator obiektu, z miejskiej ślizgawki skorzystać można jeszcze do niedzieli (24 marca) włącznie. 

Jak co roku miejskie lodowisko w drugiej połowie marca wstrzymuje działalność na kilka miesięcy. Przypomnijmy, że pierwsi w tym sezonie łyżwiarze wjechali na lód 3 listopada. Z kolei ostatni opuszczą ślizgawkę w niedzielę, 24 marca. Tego dnia lodowiska działać będzie od 9.00 do 21.00. Kolejne wejścia odbywać się będą w odstępach półtoragodzinnych, ostatnie przypadnie więc na 19.30. Jeden blok obejmuje godzinę jazdy i pół godziny przerwy technicznej.

Planując wyjście na lodowisko w ostatnim tygodniu kończacego się sezonu, warto sprawdzić w harmonogramie, kiedy danego dnia odbywają się zajęcia grupowe, wtedy bowiem tafla jest zarezerwowana dla uczestników zajęć. Na następne wejście na ślizgawkę przyjdzie nam poczekać zapewne do listopada.

Pięć miesięcy szaleństw na lodzie, kilkanaście imprez o charakterze rekreacyjnym i sportowym, jak choćby "Dyskoteka na lodzie" czy międzyszkolne zawody sportowe na lodzie, wejścia grupowe i indywidualne, hokej i zajęcia z jazdy figurowej to wszystko sprawiło, że mijający sezon uznać można za udany. Jak informuje magistrat, miejskie lodowisko każdego rodu przyciąga około 20 tys. osób, zarówno dzieci, jak i dorosłych.

fot. Miasto Bełchatów

Artykuł dodał: Informacja prasowa

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1374934 odwiedzin