Krzysztof Stelmach odchodzi

2017-07-07 15:08:57

Krzysztof Stelmach odchodzi

Krzysztof Stelmach odchodzi z PGE Skry Bełchatów. Należało się tego spodziewać po tym, jak klub ogłosił, że nowym asystentem trenera będzie Michał Winiarski. Dopiero teraz jednak zdecydowano się podać informację o rozstaniu ze szkoleniowcem.

Krzysztof Stelmach w ostatnim sezonie pełnił rolę asystenta trenera PGE Skry Philippe Blaina. Tego, że odejdzie z klubu należało się spodziewać po tym, jak PGE Skra ogłosiła, że nowym szkoleniowcem żółto-czarnych zostanie Roberto Piazza, a jego asystentem Michał Winiarski, który właśnie zakończył karierę zawodniczą. Mimo, że informację o dołączeniu "Winiara" do sztabu drużyny podano już ponad dwa tygodnie temu, dopiero teraz klub poinformował o ostatecznym rozstaniem z Krzysztofem Stelmachem.

Odchodzący asystent trenera na ławce PGE Skry pojawił się przed poprzednim sezonem i przez pewien czas samodzielnie prowadził przygotowania drużyny, zanim Philippe Blain pojawił się w Bełchatowie. Kibice pamiętają Krzysztofa Stelmacha także z boiska. Jako przyjmujący prowadził Skrę do jej pierwszych sukcesów. Grał w Bełchatowie w latach 2005-2008, sięgając po trzy tytuły Mistrza Polski, dwa Puchary Polski i brąz Ligi Mistrzów.

fot. KPS Skra Bełchatów

Artykuł dodał: Maciej Wiśniewski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1393358 odwiedzin