Hetman Rusiec szuka bramkarza

2017-07-07 08:34:39

Hetman Rusiec szuka bramkarza

Minimum pięć sparingów rozegra Hetman Rusiec przed startem nowego sezonu. Beniaminek sieradzkiej A-klasy pierwszy ma w planach już w tę sobotę z Amatorami Zapolice.

Klub z powiatu bełchatowskiego ze względów ekonomicznych występuje w okręgu sieradzkim. W sezonie 2017/2018 rywalizować będzie w gr. II sieradzkiej A-klasy, po tym jak został mistrzem B-klasy wyprzedzając o siedem "oczek" Rokitę Rokitnica. Przygotowania do startu ligi rozpoczynają się już w sobotę... od gry kontrolnej.

Na początek zespół z Ruśca zagra z Amatorami Zapolice. Następnie plan sparingów przewiduje sprawdzenie formy z Tęczą Brodnia (15 lub 16/07), ESPN Bełchatów (30/07), Wartą Pławno (06/08), Rolnikiem Skąpa (12 lub 13/08). Między tymi spotkaniami Hetman rozegra jeszcze mecz wojewódzkiego Pucharu Polski oraz być może grę kontrolną z Wartą II Działoszyn.

Nadal dużą niewiadomą stanowi kadrą drużyny, która potrzebuje uzupełnień. Aktualnie Hetman w trybie priorytetowym poszukuje bramkarza, ponieważ w ubiegłym sezonie między słupkami zagrało aż trzech golkiperów, w tym dwóch z nich to nominalnie gracze z pola. Byli to Łukasz Mielczarek, Konrad Bednarek oraz Rafał Dziedzic.

Zainteresowanych odsyłamy do prezesa klubu Damiana Szczytowskiego (nr tel. 501 617 023) lub na profilu Facebook TUTAJ.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1378462 odwiedzin