Astoria po dziewięciu latach rozwiązuje zespół rezerw

2019-01-30 12:58:49

Astoria po dziewięciu latach rozwiązuje zespół rezerw

Władze Astorii Szczerców podjęły decyzję o rozwiązaniu drugiej drużyny, która w rundzie jesiennej występowała w rozgrywkach piotrkowskiej A-klasy. W ubiegłym sezonie wywalczyła mistrzostwo tych rozgrywek.

Powodem tej decyzji miały być problemy finansowe, które dotknęły klub oraz niestabilna sytuacja kadrowa tego zespołu. Jesienią szczercowska "dwójka" zdobyła 13 punktów i zajmowała siódme miejsce. Poniżej treść komunikatu, który został opublikowany na fanpage rezerw Astorii Szczerców (pisownia oryginalna):

Niestety musimy przekazac smutną wiadomość. Po 9 latach drużyna zostaje rozwiazana. Jest to bardzo smutny i trudny czas dla zawodników którzy od samego początku byli z zespołem jak i dla nowych zawodników którzy wchodzili dopiero do zespołu. Bardzo chcemy podziękować wszystkim tym którzy wspierali drużynę, byli kiedy było to konieczne, walczyli, ciężko trenowali a nawet prali i przygotowywali stroje.

Podziekowania należą się także Trenerowi Makowi za cierpliwość do nas zawodników. Z niektórych wycisnal "MAKSA" co skutkowało wywalczeniem mistrzostwa w ubiegłym sezonie! Dziekujemy kibicom tym prawdziwym oczywiście którzy wspierali nas.

Ja jako admin tego fanpage chciałbym podziękować za to że mogłem być częścią tej drużyny i przez 9 lat spełniać swoje sportowe marzenia, pasje i walczyc z wami ramie w ramie, na dobre i na złe. Tą ekipe na zawsze bede miał w sercu i mam nadzieje że jeszcze sie spotkamy razem na boisku! Chapeau Bas Panowie!

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1374911 odwiedzin