Półmetek sezonu przy stołach tenisowych

2019-01-03 08:32:59

Półmetek sezonu przy stołach tenisowych

Rozgrywki ligowe tenisistów stołowych osiągnęły półmetek. Nasze zespoły w wielu przypadkach spisują się bardzo dobrze.

W II lidze półmetek sezonu i nasz jedynak - LKS Stomil Bełchatów - zajmuje miejsce w środku stawki. Zdobyte 11 punktów umożliwia bełchatowianom plasowanie się na szóstej pozcycji. Trzecią rakietą w tych rozgrywkach jest gracz Stomilu, Maciej Brodzki, który przy stołach wygrał 17 z 22 gier. W rozgrywkach kobiet po pierwszej rundzie czwartą siłą ligi są tenisistki z Łobuzic, zaś zawodniczki Omegi Kleszczów czekają na pierwszy sukces.

W IV lidze mężczyzn w grupie mistrzowskiej rywalizować będą trzy zespoły z naszego regionu. Wysokie, trzecie miejsce po I rundzie z 16 pkt. zajęła Omega Kleszczów. Dwa "oczka" mniej miał czwarty ULKS Kusy Łobudzice. Ostatnią, szóstą lokatę premiującą grą w grupie lepszych drużyn zajął LKS Stomil II Bełchatów (11 pkt.). Niestety w grupie spadkowej znalazł się GLKS Szczerców (10 pkt.). Zespoły, które zajmą 1 i 2 miejsce po zakończeniu drugiej rundy zasadniczej awansują bezpośrednio do III ligi mężczyzn.

Po I rundzie w V lidze liderem jest z kompletem zwycięstw MLUKS 5 Bełchatów, a z zaledwie jednym sukcsem piąty był Kusy II i bez żadnego zwycięstwa Stomil III.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1380313 odwiedzin