Znamy finalistów "Bełchatów CUP". Są wśród nich np. drużyny z Bełchatowa, Gliwic i Wrocławia

2018-12-18 15:16:37

Znamy finalistów "Bełchatów CUP". Są wśród nich np. drużyny z Bełchatowa, Gliwic i Wrocławia

Poznaliśmy komplet finalistów turnieju piłkarskiego "Bełchatów CUP", którego organizatorem jest bełchatowski oddział szkółki Football Academy. W gronie drużyn, które powalczą o końcowy sukces są m.in. gospodarze zawodów oraz AP Team Gliwice czy Parasol Wrocław.

TUTAJ pisaliśmy o pierwszym turnieju eliminacyjnym. W drugim, który miał podobną formułę - sesja poranna dla 8-latków oraz sesja popołudniowa dla 9-latków - wyłoniono kolejne sześć drużyn. Tym samym do grupy finalistów dołączyli AP TEAM Gliwice, Włókniarz Pabianice, Włókniarz Zgierz (rocznik 2010) oraz Grabka Grabica, Włókniarz Zgierz i Football Academy Łódź Zachód (rocznik 2009).

- Porównując oba turnieje, wydaje się, że ten drugi stał na wyższym poziomie. Szczególnie w roczniku 2010 świetnie zaprezentowała się drużyna z Gliwic, która wygrała wszystkie spotkania i rozegrała naprawdę niezłe zawody - relacjonuje Filip Polak, organizator i trener w FA Bełchatów.

Jego podopieczni zajęli trzecie miejsce w turnieju rocznika 2009. - Bardzo się ciesze, że ta drużyna kolejny turniej kończy na wysokim miejscu. Byliśmy drużyną, która strzeliła najwięcej goli i prowadziła w każdym meczu. Szkoda, że dwa z nich zremisowaliśmy, ale nie to jest najważniejsze. Jestem bardzo zadowolony bo Ci mali piłkarze podejmują dużo pojedynków 1 na 1, oddają sporo strzałów, dobrze wyglądaja na tle innych zawodników z innych drużyn - wyjaśnia Polak.

Wielki finał z udziałem sześciu najlepszych zespołów już w styczniu. - To będzie duże wydarzenie. Przyjadą tylko najlepsi i chcemy żeby zapamiętali przyjazd do Bełchatowa. Cieszę się, że w finale 2009 rocznika zagra nasza drużyna. Może znajdzie się ktoś, kto pomoże nam podnieść to wydarzenie na jeszcze wyższy poziom - kończy z nadzieją organizator eventu.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1380334 odwiedzin