Curlerzy zagrają o Puchar Starosty Bełchatowskiego

2018-12-05 06:04:33

Curlerzy zagrają o Puchar Starosty Bełchatowskiego

IX Turniej Curlingowy o Puchar Starosty Bełchatowskiego startuje już jutro. 36 najlepsze curlingowe drużyny w Polsce zmierzą się w dorocznym turnieju, który stał się już wizytówką sportowego Bełchatowa.

Od czwartku do niedzieli lodowisko Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie będzie areną zmagań curlerów. Na sześciu torach zmagać się będą 36 drużyn z całego kraju. Pucharu Starosty Bełchatowskiego broni ekipa MCC Bez Endu z Warszawy, zwycięzcy z ubiegłego roku.

Pierwsza kolejka turnieju rozpocznie się w czwartek o godz. 15. Zawody będą prowadzone z automatyką planowania kolejek, czyli po rozlosowaniu par pierwszej serii, w kolejnych meczach zespoły będą dobierane automatycznie. Po włączeniu na stronie turnieju opcji powiadomień e-mail, będzie można otrzymywać automatyczne powiadomienia o wynikach meczy i harmonogramach następnych kolejek bezpośrednio na ekranie swojego smartfona czy laptopa.
Szczegóły, harmonogramy, drużyny i inne informacje przydatne dostępne są TUTAJ.


W zawodach wystartuje pięć drużyn z Bełchatowa. Oczywiście ekipom przyda się doping. Wstęp na trybuny jest wolny. W związku z turniejem od minionej niedzieli, przez cały tydzień z użytkowania wyłączone jest powiatowe lodowisko. Na łyżwach będzie można pojeździć od poniedziałku, 10 grudnia.



Artykuł dodał: Maciej Wiśniewski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1380340 odwiedzin