W Drużbicach zakończyli Grand Prix w plażówce

2018-08-17 22:41:47

Zakończył się cykl Grand Prix Siatkarza Drużbice w siatkówce plażowej. Turniejem finałowym podsumowano całe rozgrywki, w których rywalizowało 34 uczestników.

Komplet zawodników i zawodniczek stawił się na ostatnich zawodach, które kończyły cykl Grand Prix Siatkarza Drużice w plażówce. Ostatni finałowy turniej decydował o ostatecznej klasyfikacji. Co ciekawe liderujące pary trafiły do tej samej drabinki, co sprawiało, że rywalizacja jeszcze się zaostrzyła. Ostatecznie ostatni turniej Grand Prix wygrała para Włódarczyk/Dziechciński, która pokonała parę Macugowska/Łuczak 21:13.

W sumie cały cykl Grand Prix Siatkarza Drużbice, po czterech turniejach i rozegraniu 84 meczów wygrali: Agnieszka Macugowska wsród kobiet, która zgromadziła 552 punkty oraz Mateusz Dziechciński wśród mężczyzn, który zdobył 594 punkty.

Drugie miejsca przypadły: wśród kobiet Patrycji Włódarczyk (grającej z Mateuszem) 478 punktów, a wśród mężczyzn Rafałowi Łuczakowi (grającemu z Agnieszką) 552 punkty.
Najniższy stopień na podium zajęli Magdalena Kurdek i Piotr Dłubakowski, którzy zgromadzili po 468 punktów, którzy dzięki ostatnim zawodom o ledwie sześć punktów wyprzedzili parę Justyna Sara-Grzanka i Kamil Grzanka.