Halo, Czytelniku! Czekamy na Ciebie, dołącz do nas!

2018-08-17 12:37:23

Dołącz do jedynego serwisu sportowego w regionie bełchatowskim. Ogłaszamy powakacyjny nabór do redakcji BELsport.pl. Chcesz z bliska przeżyć sportową przygodę, to oferta dla Ciebie!

Wakacje powoli dobiegają końca, czas więc pomyśleć o nowych wyzwaniach. Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się sportem, zwłaszcza tym w wydaniu regionalnym, do stałej współpracy. Rozpocznij swoją przygodę z BELsport.pl, jedynym serwisem internetowym o sporcie w regionie bełchatowskim.

Masz lekkie pióro, swobodnie posługujesz się polszczyzną, chcesz spróbować swoich sił w dziennikarstwie sportowym? Zapraszamy do współpracy.

A może jesteś pasjonatem fotografii i chcesz spróbować swoich sił jako fotoreporter wydarzeń sportowych? Chcesz wzbogacić swoje portfolio? Odezwij się do nas.

Z naszej strony zapewniamy możliwość rozwoju w jedynym serwisie sportowym w regionie. Możesz liczyć na miłą atmosferę i fachową pomoc. Oprócz tego zapewniamy możliwość bezpośredniego śledzenia wydarzeń sportowych w regionie z trybun prasowych. Zapewniamy akredytacje prasowe i fotoreporterskie podczas rozgrywek z udziałem drużyn i sportowców z regionu bełchatowskiego. Dzięki współpracy z BELsport.pl wzbogacisz swoje CV o pracę dla poczytnego portalu sportowego.

Praca w mediach to też możliwość kontaktu z ludźmi sportu, zawodnikami, trenerami, działaczami.

Możesz zostać także korespondentem BELsport.pl z którejś z miejscowości w powiecie. Nie zapominamy bowiem o sporcie w Zelowie, Szczercowie, Kleszczowie, Klukach, Drużbicach, czy Ruścu. Chcesz pisać o swoich przyjaciołach uprawiających tam sport? Odezwij się do nas.

Zapraszamy do współpracy także osoby dobrze czujące się w marketingu i sprzedaży powierzchni reklamowych.

Osoby zainteresowane współpracą z BELsport.pl zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem redakcja@belsport.pl - dołącz do nas!

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1374907 odwiedzin