Bełchatowski duet drugi w "PGE Skra Plaża Open". Upał ich nie pokonał

2018-08-06 17:23:02

Bełchatowski duet drugi w "PGE Skra Plaża Open". Upał ich nie pokonał

Duet Kamil Kosz/Michał Sendalski wygrał tegoroczną edycję turnieju siatkówki plażowej "PGE Skra Plaża Open". W finale okazali się lepsi od pary Kamil Droszyński/Krzysztof Czajkowski. Tego dnia na plaży można było spotkać wiele osób związanych z bełchatowską siatkówką.

Turniej odbył się w sobotę na kompleksie boisk do siatkówki plażowej przy Szkole Podstawowej nr 12. Na piachu zameldowali się między innymi finaliści ubiegłorocznej edycji turnieju Michał Kobierecki i Piotr Strożek (złoto) oraz Kamil Chaber (srebro), tym razem występujący w parze z Patrykiem Smyrskim. Organizatorów, zespół PGE Skry, reprezentowali Droszyński i Czajkowski.

Turniej został rozegrany systemem brazylijskim, a po czterech godzinach zmagań w ponad 30 stopniowym upale, bez porażki w półfinale zameldowały się pary Kobierecki/Strożek oraz Kamil Kosz/Michał Sendalski. Za to swą szansę na awans do półfinału wykorzystali rówież Bartosz Woźniak i Jarosław Janas oraz Droszyński/Czajkowski.

Reprezentanci PGE Skry w pojedynku o finał rozgrywek zmierzyli się ze zwycięzcami poprzedniej edycji turnieju i zwyciężyli 2:0. W drugim spotkaniu takim samym wynikiem wygrała para Kosz/Sendalski. W finale doszło do powtórki meczu numer pięć. Ponownie, lepsi okazali się Kamil Kosz i Michał Sendalski. W meczu o brąz zwycięstwo odnieśli Kobierecki/Strożek.

- Bardzo fajna atmosfera i jeszcze lepsza organizacja. Bywam na turniejach siatkówki plażowej w wielu różnych miastach. Tutaj w Bełchatowie byłem po raz pierwszy i można tylko pozazdrościć takiej organizacji. Temperatura mocno dawała się we znaki, więc zimne napoje i kurtyna wodna, były zbawieniem dla wszystkich. Z Michałem po raz pierwszy graliśmy razem i tym bardziej cieszy fakt, że udało nam się wygrać. Będę dobrze wspominał dzisiejsze zmagania - podsumował sobotnie zmagania Kamil Kosz.

fot. PGE Skra Bełchatów

Artykuł dodał: Informacja prasowa

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1316918 odwiedzin