"PGE Skra Plaża Open" już w sierpniu. Trwają zapisy

2018-07-17 11:18:47

"PGE Skra Plaża Open" już w sierpniu. Trwają zapisy

Na początku sierpnia na boiskach przy Szkole Podstawowej nr 12 w Bełchatowie odbędzie się druga edycja turnieju siatkówki plażowej "PGE Skra Plaża Open" w kategorii mężczyzn. Tytułu broni łódzka para Michał Kobierecki/Piotr Strożek.

Do ubiegłorocznej edycji zgłosiło się dwanaście par, z przyczyn losowych cztery duety nie dotarły na Bińków. Ostatecznie do półfinału dotarła m.in. para złożona z przedstawicieli Skry Bełchatów Mateusz Hes/Dominik Posmyk oraz Przemysław Stąsiek/Antoni Piotrowski, ale obie swoje spotkania przegrały. W meczu o brąz lepsi byli Stąsiek/Piotrowski.

- Turniej w Bełchatowie wypadł bardzo fajnie. Dzięki grze na trzech boiskach całe zawody przebiegały bardzo sprawnie. Profesjonalna organizacja, najlepsza spośród wszystkich turniejów, które w tym roku odwiedziłem. Fantastyczne nagrody, jestem z nich bardzo zadowolony, zresztą żaden z zawodników nie wyszedł z pustymi rękoma. Serdecznie polecam wszystkim zjawić się w Bełchatowie za rok. Ja na pewno wpadnę - mówił zaraz po turnieju Kamil Chaber, którzy w parze z Krystianem Kaczmarkiem zajął drugie miejsce podczas ubiegłorocznej edycji.

Turniej "PGE Skra Plaża Open" zostanie rozegrany w jednej kategorii, drużyn męskich dwuosobowych, składających się z zawodników powyżej 16 roku życia. Zawody przewidziane są na 16 par, a o udziale w zawodach zadecyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są do 28 lipca. Wpisowe to 40 zł od pary turniejowej.

Szczegóły oraz regulamin TUTAJ.

fot. PGE Skra Bełchatów

709.jpg

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1316932 odwiedzin