"Winiar" w sztabie szkoleniowym Skry

2017-06-22 14:51:32

"Winiar" w sztabie szkoleniowym Skry

Człowiek, który dwa miesiące temu zakończył karierę sportowca pozostaje nadal w bełchatowskim klubie. Mowa tutaj o Michale Winiarskim, który od nowego sezonu będzie II trenerem PGE Skry Bełchatów pomagając tym samym w prowadzeniu drużyny włoskiemu szkoleniowcowi Roberto Piazzie.

Jak się okazało Winiarski, który między innymi z powodów zdrowotnych zakończył po sezonie 2016/2017 swoją przygodę z graniem, ale jego piękna historia związana z pobytem w Bełchatowie trwa nadal.

Długo można by wypisywać się o sportowych osiągnięciach Michała, który ma na swoim koncie wiele świetnych trofeów zarówno zdobytych drużynowo jak i indywidualnie. Winiarski jest wielkrotnym reprezentantem Polski, który w swojej karierze grał nie tylko na polskich parkietach, ale również występował we włoskim Itas Diatec Trentino oraz w rosyjskim Fakieł Nowym Urengoju. Znajomość języka włoskiego to przede wszystkim spory plus. Michał dzięki tej umiejętności będzie mógł szybciej przekazać zawodnikom to co ma im do powiedzenia włoski trener PGE Sky Bełchatów - Roberto Piazza.

Telewizja klubowa PGE Skry Bełchatów za pomocą nagrania wideo przedstawiła w pigułce 8 lat występów Michała Winiarskiego w barwach Skry:
To będzie niesamowita przygoda dla Michała Winiarskiego, który do tej pory występował jako zawodnik, a teraz emocje siatkarskie będzie przeżywał z boku patrząc na poczynania starszych jak i młodszych kolegów. Z pewnością nie raz "Winiar" będzie miał sam ochotę wbiec na boisko i pomóc w walce na boisku, ale teraz przed nim całkowicie inne zadanie. Ma on na celu przełożenie swojej wiedzy, którą nabył przez wiele lat gry w siatkówkę przede wszystkim młodszym zawodnikom dla których osoba Michała Winiarskiego jest z pewnością wielkim autorytetem.

fot. www.skra.pl

Artykuł dodał: Adam Kieruzel

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1393375 odwiedzin