BELsport.pl w nowej odsłonie nadaje już od roku

2018-06-14 22:39:05

Kończy się 14 czerwca, powoli w przeszłość odchodzi też nasza mała rocznica. Równo rok temu oddaliśmy w Wasze ręce odnowiony serwis BELsport.pl. Nie tylko mamy nadzieję, że się spodobał, ale naocznie to widzimy po liczbie Waszych odwiedzin. Dziękujemy, prosimy o jeszcze i zapewniamy - działamy dalej.

W sieci jesteśmy od 2010 roku to szmat czasu, który poświęciliśmy na informowanie Was o bełchatowskim sporcie. Ale przeszło rok temu, idąc z duchem czasów postanowiliśmy przebudować serwis. Dzięki temu w prosty i przejrzysty sposób możecie czytać nas na swoich urządzeniach mobilnych.

Nowy serwis przypadł Wam do gustu. Widzimy to po statystykach odsłon i liczbie odwiedzających nas użytkowników. Dziesiątki tysięcy wywołań strony każdego dnia mobilizuje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Na nasze publikacje powołują się tradycyjne media działające na lokalnym i ogólnopolskim  rynku.Dzisiaj wiemy, że ten rok nie był stracony. Przeciwnie. Oprócz samego serwisu dajemy Wam możliwość interakcji z nami w mediach społecznościowych. Jesteśmy na Facebooku oraz na Tweeterze. Nasze konto @belsport_pl to synteza tego, co piszemy. Hot newsy z rynku transferowego, sytuacji GKS, czy startów Idy Lis za oceanem najszybciej wypatrzycie na naszych indywidualnych profilach - @khaladaj@kieroo1997, @mania_wisnia.

Dziękujemy tym, którzy przez ten rok nam zaufali. Sportowcom, trenerom, kibicom, wszystkim, którzy podsyłali nam informacje, newsy, a nawet plotki. Dziękujemy sponsorom - Społecznej Akademii Nauk, Osiedlu Pabianicka 95, spółce Wod-Kan, którzy są z nami cały czas.

Jednocześnie zapraszamy do współpracy także inne podmioty, instytucje i firmy. Pamiętajcie, nic tak nie ociepla wizerunku, jak sport. Jesteśmy serwisem branżowym, sportowym, trafiają więc do nas internauci zainteresowani tą tematyką. Łatwiej więc potencjalnym reklamodawcom określić grupę docelową. Każdego dnia Waszą reklamę widzieć może nawet kilka tysięcy osób, a po kliknięciu w baner możemy odesłać ich do Waszych stron internetowych, akcji promocyjnych, profili w mediach społecznościowych.  Po szczegóły kliknijcie TUTAJ.

Rok minął jak jeden dzień. Choć tak na prawdę wkrótce będziemy musieli pomyśleć o okrągłej rocznicy 10-lecia BELsport.pl. To już niespełna za półtora roku.


Artykuł dodał: Redakcja BELsport.pl

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1374908 odwiedzin