Wielki finał Ligi Mistrzów na ekranach kin Helios!

2018-05-24 23:27:17

Wielki finał Ligi Mistrzów na ekranach kin Helios!

Przed nami sportowe emocje na najwyższym poziomie! Sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na transmisje meczów Ligi Mistrzów. Wielki finał Ligi Mistrzów rozstrzygnie się już wkrótce, na ekranach kin Helios!

Niepowtarzalne warunki panujące w sali kinowej sprawią, że oglądanie piłkarskich zmagań stanie się absolutnie niezwykłym doświadczeniem. Helios zaprasza fanów piłkarskich wrażeń na pełne emocji sportowe spotkania!

Liga Mistrzów UEFA to międzynarodowe klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla najlepszych drużyn w najlepszych ligach na naszym kontynencie. Dzięki unikalnemu klimatowi oraz znakomitej jakości dźwięku i obrazu Widzowie kin Helios będą mogli podziwiać mecz finałowy w doskonałych warunkach. Wszystko to sprawi wrażenie przeżywania autentycznych piłkarskich emocji wprost ze stadionowych trybun.

  • 26 maja (sobota), godzina 20:30, Real Madryt - Liverpool    

UEFA Champions League w jakości Full HD zostanie zaprezentowana na ekranach kin Helios dzięki platformie nc+. Zaproś przyjaciół i kibicujcie swoim ulubionym drużynom, podziwiając piłkarskie gwiazdy na kinowym ekranie w unikalnej jakości! Bilety są już dostępne w sprzedaży: www.helios.pl/championsleague.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 44 kinami mającymi łącznie 244 ekrany i ponad 49 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl), radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda) i telewizji (współwłaściciel kanału filmowego Stopklatka TV). Helios został nagrodzony Godłem Teraz Polska podczas XXV edycji konkursu w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands 2016/17 w kategorii KINA.


Artykuł dodał: Materiał sponsorowany

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1374905 odwiedzin