Wysoka porażka "United"

2017-06-15 14:37:42

W przedostatniej 37. kolejce rozgrywek IV ligi grupy łódzkiej Zjednoczeni Gmina Bełchatów mierzyli się na wyjeździe z Wartą Działoszyn. "United" dotkliwie, bo 0:4 przegrali z wiceliderem tabeli. Wszystkie spotkania tej serii gier rozpoczynały się o godzinie 17:30.

Pierwsza bramka dla działoszynian padła w 39. minucie spotkania. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0, ale w drugiej odsłonie gry nadal strzelali tylko gracze Warty. Gole dla wicelidera w 52. i w 58. minucie spotkania ustawiły niemalże przebieg gry, bo na pół godziny przed końcem gospodarze prowadzili już 3:0. W ostatnich dwóch kwadransach Warta dobiła Zjednoczonych zdobywając czwartego gola. Tym samym środowi rywale przerwali dobrą passę "United" pięciu spotkań z rzędu bez porażki (3 zwycięstwa, 2 remisy).

Przed tym meczem podopieczni Daniela Dymka przy dobrym układzie wyników mieli jeszcze szansę na to, by tegoroczne rozgrywki zakończyć na 2. pozycji w tabeli. Rzeczywistość okazała się jednak nieco inna i przed ostatnią kolejką wiemy tyle, że "United" ten sezon zakończą najwyżej na 4. miejscu, a może być jeszcze niżej. Wszystko rozstrzygnie się w sobotę, kiedy to Zjednoczeni przed własną publicznością zagrają z pewną awansu do III ligi Wartą Sieradz (godz. 17, boisko PCS Bełchatów).

Warta Działoszyn - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 4:0 (1:0)

Zjednoczeni Bełchatów: Baranowski, Orłowski, Dolot, Nowaczyk, Raś, Dymek, Niedzielski, Wawszczak, Turniak, Konecki, Cukiernik

Ławka rezerwowych: Znojek, Cheda, Opyd, Piechowicz

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 218878 odwiedzin