Ostatnie wolne miejsca na bieg nocny

2018-04-10 14:40:17

Ostatnie wolne miejsca na bieg nocny

Nadal trwają zapisy na „II Bełchatowski Bieg Nocny”. Swój akces zgłosiła już wymagana liczba osób, ale lista startowa zostanie oficjalnie zamknięta dopiero w momencie rejestracji i wniesienia opłaty przez 333 osoby. - Warto się pośpieszyć! - przekonują organizatorzy.

Opłata startowa wynosi 30 zł, a statystyka opłaconych mówi o 300 osobach. Do dopełnienia limitu brakuje ponad 30 zainteresowanych. Regulamin biegu informuje, że za osobę zgłoszoną uważa się taką, która wypełniła i przesłała formularz zgłoszeniowy oraz dokonała opłaty startowej. Tę można uiścić m.in. za pośrednictwem portalu internetowego Dotpay bądź wpłatą na konto Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego.

„II Bełchatowski Bieg Nocny” rozpocznie się 28 kwietnia br. o godz. 21 na placu Narutowicza, a jego trasa prowadzić będzie ulicami Czyżewskiego oraz Lecha i Marii Kaczyńskich. Najszybsi biegacze w kategorii kobiet, mężczyzn oraz mieszkańców Bełchatowa mogą liczyć na gratyfikację finansową. „Bełchatowski Bieg Nocny” to kolejna odsłona „Triady Bełchatowskiej”. Podsumowaniem i zwieńczeniem cyklu będzie listopadowa „Bełchatowska Piętnastka”.

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 736038 odwiedzin