Mariusz Pawlak odchodzi z GKS Bełchatów! Nieoficjalnie - rozwiązał kontrakt

2018-04-09 23:48:58

Mariusz Pawlak odchodzi z GKS Bełchatów! Nieoficjalnie - rozwiązał kontrakt

- Mariusz Pawlak pożegnał się z posadą trenera w drugoligowym GKS-ie Bełchatów, który nieudolnie walczy o awans do #Nice1Liga. Jego następcą prawdopodobnie będzie Artur Derbin - napisał na Twitterze Janekx89, który już niejednokrotnie pokazał, że jego przedwczesne doniesienia bardzo często znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Do tej pory wiosną "Brunatni" przegrali na inaugurację w Katowicach z Rozwojem 0:1, wygrali na własnym obiekcie ze Zniczem Pruszków 2:1, bezbramkowo zremisowali u siebie ze Stalą Stalowa Wola 0:0 oraz prowadząc przez większość spotkania, ostatecznie zremisowali na wyjeździe z ostatnią drużyną w tabeli II ligi, Legionovią Legionowo 2:2. Należy zaznaczyć, że już jesienią zapowiadająca przed sezonem walkę o awans do Nice I ligi drużyna miała fatalną serię siedmiu spotkań bez zwycięstwa (4 remisy, 3 porażki). Wszystko to miało miejsce pod pieczą Mariusza Pawlaka, który jak się okazuje w poniedziałkowy wieczór, najprawdopodobniej żegna się Bełchatowem.

W twitterowej dyskusji osoba o nicku "Janekx89" poinformowała, że Mariusz Pawlak w stu procentach rozwiązał umowę z klubem za porozumieniem stron, a jego następcą powinien zostać Artur Derbin, były szkoleniowiec m.in.: Zagłębia Sosnowiec, Chojniczanki Chojnice czy Stomilu Olsztyn. Oczekujemy więc, że we wtorek dowiemy się więcej na ten temat, a klub oficjalnie potwierdzi lub zaprzeczy tym doniesieniom.

Najbliższy trening "Brunatni" odbędą we wtorek 10 kwietnia o godz. 16 na drugim boisku za Halą Widowiskowo-Sportową KWB. Swój kolejny mecz ligowy GKS rozegra w sobotę 14 kwietnia o godz. 18. Na Stadionie Miejskim bełchatowianie podejmą Łódzki Klub Sportowy.

fot. Adrian Mielczarski / GKS Bełchatów

Artykuł dodał: Adam Kieruzel

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 729328 odwiedzin