Derbową potyczkę z Łódzkim Klubem Sportowym może obejrzeć ponad 3 tysiące kibiców

2018-04-09 16:13:16

Derbową potyczkę z Łódzkim Klubem Sportowym może obejrzeć ponad 3 tysiące kibiców

Jak informuje klub GKS Bełchatów sobotni mecz 26. kolejki II ligi z Łódzkim Klubem Sportowym cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony kibiców stąd decyzja, aby pojedynek dwóch najlepszych drużyn województwa łódzkiego mogło obejrzeć nawet 3154 widzów.

Wszystko to za sprawą całkowitego udostępnienia dla kibiców trybuny północnej, która w dotychczasowych meczach rundy wiosennej była dostępna jedynie w liczbie czterech sektorów. Na derbowe starcie z Łódzkim Klubem Sportowym tych sektorów będzie dostępnych dwanaście.

Na wspomnianej trybunej północnej w swoim stałym miejscu pozostanie Sektor Rodzinny (D11) oraz VIP (D5) - informuje klub. Ponadto po raz pierwszy w tym sezonie w całości wypełniony zostanie sektor gości.

Bilety na pojedynek "Brunatnych" z "Rycerzami Wiosny" będą do nabycia od czwartku 12 kwietnia od godz. 12. Klub szczególy sprzedaży poda we wtorek 10 kwietnia. Pamiętajcie, aby wcześniej zaopatrzyć się w bilety na to spotkanie, ponieważ w dniu meczu spodziewać się można długich kolejek do kas.

fot. Adrian Mielczarski / GKS Bełchatów

Artykuł dodał: Adam Kieruzel

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 736037 odwiedzin