Trener Korony mistrzem Polski!

2017-06-14 21:01:46

Kaman Volley z byłym siatkarzem Skry Bełchatów, a obecnie trenerem UKS Korona Bełchatów, Markiem Kwiecińskim zdobył Mistrzostwo Polski Oldboyów w kat. +45. Sam zawodnik został najlepszym przyjmującym turnieju.

Dla zespołu Kaman Volley tegoroczny sukces był powtórzeniem wyniku sprzed trzech lat, a zarazem szóstym tytułem mistrza Polski w jedenastoletniej historii. Tym razem w finale Kaman pokonali po wyrównanym spotkaniu 2:1 XXL Warszawa.

Do fazy pucharowej KV awansowali z dozą szczęścia, ponieważ byli jedyną drużyną z drugiego miejsca, która uzyskała prawo gry w tej części turnieju. W półfinale ograli 2:0 Rest Rzeszów. Mecz o złoto to starcie z Warszawą, gdzie decydującą partię wygrali 15:13.

Mistrzowie Polski grali w w składzie Marek Kwieciński, Tomasz Paluch, Adam Litner, Adam Wiencek, Wojciech Woliński, Oleg Shevchuk, Dariusz Luks, Bogdan Lazurek, Piotr Klimas oraz Tomasz Ptak. Sztab szkoleniowy to Krzysztof Malczewski i Mirosław Durkacz.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 218871 odwiedzin