Trudny półfinał czeka kadetów Skry. Juniorzy poznali finałowych rywali

2018-03-15 10:45:08

Trudny półfinał czeka kadetów Skry. Juniorzy poznali finałowych rywali

Kadeci EKS Skry Bełchatów od piątku do niedzieli rywalizować będą o prawo gry w finale Mistrzostw Polski. Młodych bełchatowian czeka trudne zadanie, ponieważ o to samo zagra ścisła krajowa czołówka z Jastrzębskim Węglem na czele. Swoich rywali w finale poznali za to juniorzy EKS Skry.

Gracze Radosława Kolanka w finale Mistrzostw Polski Juniorów zagrają w dniach 11-15 kwietnia, a gospodarzem zawodów będzie miasto Kętrzyn. "Energetyczni" w drodze losowania trafili do grupy B z AZS 2020 Częstochowa, Dafi Społem Kielce i Gwardią Wrocław. Drużyna, która zajmie pierwsze miejsce w turnieju poza złotymi medalami odbierze także nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. zł.

Z kolei kadeci chcą znaleźć się w ósemce najlepszych drużyn kraju muszą zająć miejsce 1-2 w turnieju półinałowym. Będzie to o tyle trudne, że w gr. 2 obok EKS Skry znalazł się Jastrzębski Węgiel (4. drużyna ubiegłego sezonu), KS Metro Warszawa (7. drużyna) i UKS SMS Joker Piła. W piątek zespół Michała Mękarskiego zagra z Jokerem, dzień później z Metrem i na koniec z gospodarzami, Jastrzębskim.

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 731152 odwiedzin