Bełchatowska zmiana w Zarządzie PZPS

2018-03-08 12:10:04

Bełchatowska zmiana w Zarządzie PZPS

Grzegorz Stawinoga zastąpił Konrada Piechockiego w Zarządzie Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Prezes KPS Skry Bełchatów musiał zrezygnować z pracy na rzecz PZPS z pwoodu nowelizacji Ustawy o sporcie.

Wraz z szefem Skry rezygnację złożyli Marcin Chudzik i Andrzej Gołaszewski. - Zmiany w ustawie nie pozwalają naszym kolegom łączyć funkcji w spółkach z pracami w zarządzie związku. Pragnę serdecznie podziękować kolegom za pracę i zaangażowanie w życie naszego stowarzyszenia, ale najważniejsze że pozostają w siatkarskiej rodzinie, jako jej istotni członkowie - powiedział Jacek Kasprzyk, prezes PZPS, cytowany w oficjalnym komunikacie.

Zarząd w drodze kooptacji uzupełnił skład o trzech członków, a wśród nich znalazł się Grzegorz Stawinoga, który w 2007 roku został wiceprezesem Zarządu KPS Skra Bełchatów S.A., a dodatkowo od dwóch lat jest w strukturach Zarządu Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej pełniąc rolę wiceprezesa ds. finansowych.

- Cieszę się, że do naszego grona dołączyli ludzie oddani siatkówce i znający się na jej meandrach w sposób znakomity. Każdy z Panów ma różne doświadczenia i pełni różne role w siatkarskim środowisku. Pragniemy skorzystać z Waszego kapitału wiedzy - dodał Jacek Kasprzyk gratulując wyboru.

Artykuł dodał: Informacja prasowa

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 706209 odwiedzin