Wystartowało Grand Prix w plażówce

2017-06-12 12:02:00

Wystartowało Grand Prix w plażówce

Pierwszy turniej Grand Prix Bełchatowa w siatkówce plażowej rozegrano w sobotę na boiskach przy Publicznym Gimnazjum nr 4 na Binkowie. Wystartowały zespoły w pięciu kategoriach wiekowych - szkoły podstawowe (chłopcy), gimnazja (chłopcy i dziewczęta) oraz open (kobiety i mężczyźni).

Wyniki pierwszego turnieju:

Kategoria Szkoły Podstawowe chłopców:

1. miejsce: CHŁOPAKI DO WZIĘCIA – 9 pkt. - Marcel  Sadziński, Jakub Tokarski, Kamil Jasiński
2. miejsce: FC KOMARY – 7 pkt. – Dawid Kuliberda, Bartosz Malak
3. miejsce: MUMINKI – 6 pkt. – Jakub Kilan, Dawid Michalski,
4. miejsce: KOPALNIA PUNKTÓW – 5 pkt. – Dominik Gontarz, Igor Gumiński, Adrian Bartosik
5. miejsce: GRZYBIARZE – 4 pkt. – Hubert Wójcik, Filip Tarka, Wiktor Minol

Kategoria Szkoły Podstawowe dziewcząt:

1. miejsce: KORONKI – 9 pkt. – Amelia Kisiel, Laura Pukacz

Kategoria gimnazja dziecząt:

1. miejsce: PANNY NA WYDANIU – 9 pkt.: Agata Sadzińska, Julia Gajewska

Kategoria gimnazja chłopców:

1 miejsce:  SKRA 2003  - 9 pkt.– Bartosz Tkaczyk, Kacper Sadziński, Kacper Stepień

Kategoria Open kobiet:

1. miejsce: GON-STA-PI – 9 pkt.- Agnieszka Gonerska, Aleksandra Pizon, Monika Stasiak
2. miejsce: EMKA TEAM – 7 pkt.- Magda Stasiak, Patrycja Włódarczyk, Justyna Chmielewska
3. miejsce:  SMILE - 6 pkt. – Marta Lis, Julia Zatoń, Sandra Samborska

Kategoria Open mężczyzn:

1. miejsce: J.AA TEAM – 9 pkt: Jarosław Janas, Adam Surgut, Adam Konstańczuk
2. miejsce: TO NIE MY - 7 pkt.- Damian Michalski, Przemysław Raszewski
3. miejsce: BETON – 6 pkt.- Mateusz Hes,  Dominik Posmyk, Przemysław Stasiak
4. miejsce: SANZENTONIO – 5 pkt. – Konrad Sztajerowski, Mikołaj Wroński, Paweł Filipek
5. miejsce: INSULTERM – 3,5 pkt. - Lars Gontarz, Piotr Organista, Piotr Galewski
5. miejsce: TRZECH AMIGOS – 3,5 pkt. – Paweł Wieczorkowski, Robert Stasiak, Michał Mękarski
7. miejsce: PLAŻOWE ŚWIRY – 1,5 pkt. – Mikołaj Kalkowski, Robert Węglewski, Artur Jadwiszczak
7. miejsce: MIKASIA – 1,5 pkt. – ŁYSY GRUBAS – Paweł Mielczarek, Dawid Filipek
9. miejsce – WSCHODZĄCE GWIAZDY – Łukasz Łyszkowicz, Szymon Tyluś
9. miejsce – KOJOTY – Adrian Grzywacz, Bartek Gonerski

Kolejny turniej odbędzie się w najbliższą sobotę, 17 czerwca od godz. 10. Organizatorem rozgrywek jest Bełchatowski Szkolny Związek Sportowy.

/ mw /

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 218881 odwiedzin