Lekkoatleci na bilbordach, czyli dalszy ciąg akcji miejskiej spółki Wod-Kanu

2018-02-09 22:58:33

Lekkoatleci na bilbordach, czyli dalszy ciąg akcji miejskiej spółki Wod-Kanu

Lekkoatleci BKL bohaterami akcji billboardowej w Bełchatowie, prowadzonej przez miejską spółkę Wod-Kan. To kolejny element kampanii "Wspieramy rozwój bełchatowskiego sportu", który od kilku miesięcy realizuje wodno-kanalizacyjna spółka.

Nowe bilbordy pojawiły się już w przestrzeni publicznej miasta.To kolejny etap promocji młodych sportowców przez Wod-Kan, w ramach akcji "Wspieramy rozwój bełchatowskiego sportu”, zapoczątkowanej we wrześniu ubiegłego roku (więcej tutaj i tutaj). Już wtedy pojawiły się w mieście bilbordy ze sportowcami z różnych dyscyplin. Tym razem w różnych punktach miasta pojawią się lekkoatleci, trenujący w Bełchatowskim Klubie Lekkoatletycznym, pod okiem trenerów Dariusza Rybarczyka i Łukasza Mantyka.

- Co roku ich podopieczni z sukcesami rywalizują o medale w Mistrzostwach Polski różnych grup wiekowych. Żaden inny klub w Bełchatowie nie może pochwalić się takimi sukcesami na arenie ogólnopolskiej, a pomagać im w rozwijaniu talentów to duża satysfakcja – mówi prezes spółki Wod Kan Piotr Kopek.

Na plakatach promujących program spółki Wod Kan „Wspieramy rozwój bełchatowskiego sportu” prezentują się: Adam Patrzyk (srebrny medalista Mistrzostw Polski młodzików w skoku w dal Biała Podlaska 2017); Julia Grzelewska (brązowa medalistka Halowych Mistrzostw Polski juniorek młodszych w trójskoku Toruń 2017); Oskar Łucki (złoty medalista makroregionu młodzików w biegu na dystansie 200m przez płotki Łódź 2017); Szymon Woźniak (zawodnik kadry narodowej juniorów, brązowy medalista Halowych Mistrzostw Polski juniorów w biegu na dystansie 60m Toruń 2017, srebrny medalista Mistrzostw Polski juniorów w biegu na dystansie 200m Toruń 2017, brązowy medalista Mistrzostw Polski juniorów w biegu na dystansie 100m Toruń 2017, XIV miejsce w Mistrzostwach Europy juniorów sztafeta 4x100m Grosetto Włochy 2017); Filip Chrosta (zawodnik kadry narodowej juniorów młodszych, srebrny medalista Mistrzostw Polski młodzików w biegu na dystansie 100m Biała Podlaska 2017, złoty medalista Mistrzostw Polski młodzików w biegu na dystansie 300m Biała Podlaska 2017, rekordzista Polski młodzików na dystansach 100m i 300m, XII miejsce w Europejskich Igrzyskach Młodzieży (Eyot) na dystansie 100m Gyor Węgry 2017); Aleksandra Dawidziak (srebrna medalistka Mistrzostw Polski młodzików na dystansie 1000m Biała Podlaska 2017); Maja Matyśkiewicz (srebrna medalistka Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych na dystansie 60m Łódź 2017, złota medalistka czwórboju lekkoatletycznego o Puchar Nestle Cup - Szukamy reprezentantów kraju Warszawa 2017).

Akcja bilbordowa  z udziałem młodzieży z BKL to element współpracy zawartej między spółką a klubem, którą ogłoszono przy okazji zawodów w ramach programu "Lekkoatletyka dla każdego", które odbyły się w hali Energia. Więcej tutaj.

Artykuł dodał: Maciej Wiśniewski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 681229 odwiedzin