[VIDEO] W sobotę "Rozgrzeją lodowisko w rytmie disco". Zaprasza Kot Klucha!

2018-02-07 15:05:23

[VIDEO] W sobotę "Rozgrzeją lodowisko w rytmie disco". Zaprasza Kot Klucha!

Po raz kolejny na zakończenie ferii zimowych zapraszamy na Lodowisko Miejskie, gdzie będzie miała miejsce głośna impreza w myśl hasła "Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco". Przez blisko 2,5 godziny nie zabraknie tanecznych hitów, dobrej zabawy i loterii, której pula wynosi 1800 zł.

- Do tańca na lodzie zapraszamy dzieci i młodzież, dla których będzie to sobota kończącą ferie zimowe. Otwarci jesteśmy jednak na wszystkich, którzy zechcą spędzić z nami ten lutowy wieczór. O selekcję najnowszych hitów z list przebojów zadba DJ. Ponadto na uczestników zabawy czekają atrakcyjne nagrody, pokaźna pula voucherów i ciepła herbata - wyliczają organizatorzy imprezy.

Dodatkowo swój układ artystyczny zaprezentuje Szkoła Łyżwiarska "Piruet". - Tematem pokazów będzie znana i uwielbiana przez dzieci bajka "Kraina Lodu". Nasi artyści - Hannah Rady, Klaudia Jakubczak, Monika Hartwik i Malwina Jakubczak - wcielą się w postaci z niej pochodzący. Będzie to np. Księżniczka Anna, Elsa i Olaf - opowiada Amelia Załęczna.

Obowiązuje wstęp wolny, a uczestnicy ponoszą jedynie koszt wypożyczenia łyżew. Zabawa rozpocznie się o godz. 16:30 i potrwa do 19. Po raz kolejny dyskotekę na Lodowisku Miejskim organizują wspólnie Prezydent Miasta Bełchatowa, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bełchatowie oraz Miejskie Centrum Sportu.

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 681259 odwiedzin