Chwałowski: Trener pracuje nad poprawą naszej gry

2018-02-04 12:40:49

Chwałowski: Trener pracuje nad poprawą naszej gry

Trzy bramki strzelili zawodnicy rezerw PGE GKS Bełchatów Zawiszy Rzgów w sobotnim sparingu. Górnicza "dwójka" wygrała 3:1, a za podopiecznymi Piotra Bajdziaka najcięższy okres zimowych przygotowań. - Widać u trenera duże zaangażowanie i chęć poprawy naszej gry - przekonuje Daniel Chwałowski, zawodnik GKS II.

Dla PGE GKS II sobotnia gra kontrola była dopiero drugą tej zimy, wcześniej przegrali 0:3 z Włókniarzem Zelów. Za to w środę zmierzą się z Astorią Szczerców (godz. 19). W planach są jeszcze sparingi m.in. z RKS Radomsko, Orkanem Buczek i Wartą Działoszyn.

- Ten najcięższy okres treningów jest już za nami. Wiadomo, trenuje się po to żeby grać w lidze i tak myślę, że każdy chciałby żeby ta liga już się zaczęła, tak byśmy mogli rozgrywać już spotkania o punkty - mówi Chwałowski. - W meczu z Zawiszą zdominowaliśmy przeciwnika w posiadaniu piłki, co było jednym z naszych zadań na ten mecz. Cieszy zwycięstwo, ale to jest okres przygotowawczy i wynik nie jest najważniejszy - dodaje.

- Widać u trenera duże zaangażowanie, chce poprawić naszą grę. Mimo że zespół jest młody, to myślę że z tym opiekunem możemy powalczyć o pozostanie w IV lidze - kończy Chwałowski.

fot. Piotr Tokarczyk / FotoPiotr

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 681229 odwiedzin