PGE GKS podał cennik na rundę wiosenną. Nadal jest tanio!

2018-02-02 11:50:24

PGE GKS podał cennik na rundę wiosenną. Nadal jest tanio!

PGE GKS Bełchatów podał cennik biletów i karnetów, który będzie obowiązywał w rundzie wiosennej rozgrywek 2 ligi. W domowych spotkaniach "Brunatni" gościć będą ciekawych rywali, ponieważ na GIEKSA Arenę przyjadą m.in. piłkarze ŁKS Łódź i Radomiaka Radom. Początek rundy już w pierwszy weekend marca.

Ceny jednostkowych biletów w porównaniu do jesieni nie uległy zmianom. Nadal bardzo opłacalny będzie zakup wejściówek w przedsprzedaży a tradycyjnie najtańszą opcją pozostaje zakup karnetu na wszystkie osiem meczów "Brunatnych". A będzie co oglądać, bo do Bełchatowa przyjadą w większości rywale z czołówki rozgrywek. Niewątpliwym hitem będzie pojedynek z lokalnym rywalem ŁKS Łódź. Podtrzymana zostają także niższa cena biletu i karnetu na trybuną wschodnią, gdzie mieści się nasz "młyn"
 
W rudzie wiosennej karnety i bilety można będzie kupować na trybuny: wschodnią (sektory od A1 do A4), zachodnią (C1 – C8) i północną (D6, D11 i D12). Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa oraz sektor D5. Bilety na poszczególne mecze PGE GKS Bełchatów, w zależności od trybuny, rodzaju i czasu zakupu, będą dostępne w cenach od 1 do 20 zł, natomiast karnety to wydatek od 8 do 60 zł. Zakup abonamentu to najlepszy sposób, by zaoszczędzić czas i pieniądze a dodatkowo zapewnić sobie ulubione miejsce na stadionie. Ceny karnetów są w tej rundzie naprawdę wyjątkowe!

Nie zapominając o nowych kibicach i o tych, których Karta Kibica straciła ważność, Klub wprowadza stałą promocję: wyrabiając nową Kartę Kibica (koszt 5 zł) otrzymamy bilet na mecz za darmo. Sprzedaż karnetów (kontynuacja z jesieni) rozpocznie się w poniedziałek 19 lutego a otwarta tydzień później. Wraz z tą drugą pulą ruszy jednocześnie sprzedaż biletów na mecz ze Stalą Stalowa Wola.
 
Przypominamy, że w ośrodku Kibice Razem GKS Bełchatów w trybunie północnej cały czas trwa sprzedaż karnetów na trybunę wschodnią.
 
Pierwszy mecz „Brunatni” rozpoczną w sobotę 3 marca o godz. 17 ze Stalą Stalowa Wola.

Z powodów technicznych nadal nie jest prowadzona sprzedaż poprzez aplikację internetową.
 
Ceny biletów i karnetów:

  • Bilety – przedsprzedaż z Kartą Kibica 

10 zł - normalny 
5 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy
5 zł – trybuna wschodnia

  • Bilety – przedsprzedaż bez Karty Kibica 

15 zł - normalny 
10 zł – ulgowy
5 zł – dziecięcy
10 zł – trybuna wschodnia

  • Bilety – sprzedaż w dniu meczu z Kartą Kibica 

15 zł - normalny 
10 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy
10 zł – trybuna wschodnia

  • Bilety – sprzedaż w dniu meczu bez Karty Kibica 

20 zł - normalny 
15 zł – ulgowy
8 zł – dziecięcy
15 zł – trybuna wschodnia

  • Karnety (8 meczów):

60 zł – normalny
30 zł – ulgowy 
8 zł – dziecięcy
30 zł – trybuna wschodnia 

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 681228 odwiedzin