"Energia" zatętniła piłkarskim życiem

2018-02-01 09:00:20

"Energia" zatętniła piłkarskim życiem

12 drużyn, w tym jedna z Bełchatowa, wzięło udział w turnieju rocznika 2009 "Bełchatów Cup" zorganizowanego przez lokalny oddział Football Academy. Zawody wygrał UKS MDK Płock, który wygrał wszystkie spotkania i stracił w nich zaledwie jednego gola.

W "Bełchatów CUP" wzięło udział 12 drużyn podzielonych na dwie grupy. Każda z nich miała swoje boisko, gdzie zawodnicy rywalizowali systemem "każdy z każdym". - Po czterech godzinach rozgrywek grupowych przyszedł czas na mecze o miejsca, a po wszystkim odbyła się ceremonia wręczenia medali, dyplomów, pucharów - opisuje Filip Polak, trener Football Academy Bełchatów.

- Dziękujemy wszystkim drużynom za przybycie, rywalizację fair-play oraz mnóstwo fantastycznych goli strzelonych przez naszych małych piłkarzy. Od dziś szykujemy się do przygotowania cyklu turniejów zakończonym wielkim finałem i piłkarskim świętem w Bełchatowie - kończy Polak. W spotkaniu finałowym Płock rozgromił aż 6:0 Start Lgota Wielka, z kolei gospodarze ulegli Widokowi Skierniewice 0:2.

Poniżej klasyfikacja końcowa "Bełchatów CUP":
1. UKS MDK Płock
2. Start Lgota Wielka
3. Widok Skierniewice
4. FA Bełchatów
5. UKS Soccer Kids Łowicz
6. Widzew Brzeziny
7. Milan Club Polonia Łódź
8. Chlebnia Grodzisk Maz.
9. KS Karsznice
10. Sokół Aleksandrów Łódzki
11. Włókniarz Pabianice
12. UKS Soccer Kids Łowicz 2

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 681229 odwiedzin