PGE GKS wypożycza dwóch zawodników z Ekstraklasy

2018-01-24 14:18:04

PGE GKS wypożycza dwóch zawodników z Ekstraklasy

Testowani od zeszłego poniedziałku Krystian Peda i Szczepan Kogut będą w rundzie wiosennej reprezentować barwy PGE GKS Bełchatów. Obaj zawodnicy zostali wypożyczeni z ekstraklasowego klubu Brk-Bet Termalica Nieciecza do końca obecnego sezonu. To kolejny ruch transferowy "Brunatnych" do klubu.

21-letni Szczepan Kogut jest urodzonym w Tarnowie prawonożnym obrońcą, który do Niecieczy trafił w 2012 roku. Defensor ma w swoim dorobku dwa mecze w Lotto Ekstraklasie. Z kolei Krystian Peda urodził się w Policach w 1997 roku a do Niecieczy trafił wiosną 2017 roku. Gra na pozycji pomocnika a w Lotto Ekstraklasie zaliczył do tej pory siedem występów.

- Testy z "Brunatnymi" zakończył z kolei Mateusz Michalski. Bramkarz Górnika Zabrze opuścił Sportową 3 z powodu urazu. Na pewno w barwach PGE GKS nie zobaczymy Adama Pazio, który wybrał ofertę z innego klubu - informuje Michał Antczak, rzecznik prasowy klubu. Przypomina, że w środę o godz. 17 PGE GKS zagra drugi mecz kontrolny tej zimy, tym razem rywalem będzie trzecioligowa Skra Częstochowa.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 681227 odwiedzin