Nowy obrońca trenuje z GKS-em. Ma na koncie 92 występy w Ekstraklasie

2018-01-10 15:24:35

Nowy obrońca trenuje z GKS-em. Ma na koncie 92 występy w Ekstraklasie

Dla "Brunatnych" środa 10 stycznia, to kolejny dzień w trakcie którego odbyły się testy wydolnościowe. W badaniach, które odbyły się na sztucznym boisku za Halą Widowiskowo-Sportową KWB przy ulicy 1 Maja, wzięło udział 27 zawodników, którzy regularnie podzieleni na cztery grupy byli poddawani testom.

Tego dnia w klubie pojawiły się dwie nowe twarze. Pierwszą z nich jest obrońa Adam Pazio, który ma za sobą 92 występy na poziomie Ekstraklasy. 25-latek występował w takich klubach jak: Polonia Warszawa, Lechia Gdańsk, Podbeskidzie Bielsko-Biała, a ostatnio był on zawodnikiem Ruchu Chorzów. Na początku października kontrakt obrońcy z "Niebieskimi" został rozwiązany z winy klubu, a zawodnik na początku listopada brał m.in. udział w drużynie I-ligowego Stomilu Olsztyn. Pazio mierzy 182 cm wzrostu i waży 72 kg.

Drugą osobą, która pojawiła się na środowych badaniach był Dawid Berg. 22-letni skrzydłowy urodzony w Bełchatowie swoją przygodę z piłką ropoczął w juniorach Omegi Kleszczów. Następnie Berg sporo czasu spędził w juniorach UKS SMS Łódź, a także przez pół roku grał jako zawodnik pierwszego zespołu. Następnie 22-latek 1,5 roku spędził w Omedze Kleszczów, potem na 1,5 roku zadomowił się w Kotwicy Kołobrzeg, jesień ubiegłego sezonu spędził w Pelikanie Łowicz, a z kolei wiosnę sezonu 16/17 i jesień sezonu 17/18 spędził w Omedze Kleszczów. Dawid Berg mierzy 176 cm wzrostu i waży 67 kg. 22-latek w Bełchatowie odbędzie kilkudniowe testy.

fot. Michał Antczak / GKS Bełchatów

Artykuł dodał: Adam Kieruzel

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 681229 odwiedzin