Poniedziałkowy powrót PGE GKS

2018-01-04 15:03:20

Poniedziałkowy powrót PGE GKS

W poniedziałek PGE GKS Bełchatów powróci do treningów. Plan przygotowań do rundy wiosennej 2 ligi przewiduje m.in. rozegranie ośmiu gier kontrolnych, w których najmocniejszym rywalem będzie I-ligowe Zagłębie Sosnowiec.

- Inauguracyjny trening "Brunatnych" zaplanowano na poniedziałek 8 stycznia o godz. 16, a w kolejnych dwóch dniach odbędą się badania szybkości i mocy oraz wydolnościowe. Pierwszy sparing zaplanowano na 20 stycznia z MKS Kluczbork - informuje Michał Antczak, rzecznik prasowy PGE GKS.

W ramach zimowych przygotowań bełchatowianie zagrają trzykrotnie kontrolnie w Bełchatowie - ze Skrą Częstochowa (24.01, godz. 17), Wisłą Sandomierz i Mszczowianką Mszczonów (oba 27.01, godz. 11 i 13), następnie w Łodzi z ŁKS (03.02), u siebie z Lechią Tomaszów Maz. (10.02, godz. 12), w Warszawie z Polonią (17.02, godz. 13:15) i na koniec z Zagłębiem Sosnowiec (24.02).

Bardzo prawdopodobne jest, że wraz z resztą drużyny zajęcia rozpoczną m.in. Marcin Grolik, Adrian Klepczyński i Przemysław Zdybowicz, którzy mają za sobą groźne urazy. - Dodając do tego możliwe powroty np. Pawła Lenarcika, Patryka Janasika czy Bartka Bartosiaka, to sytuacja kadrowa na starcie zimowych przygotowań powinna być dużo lepsza - cieszy się Antczak.

Ponadto przez dwa tygodnie na testach przebywać będą dwaj gracze, 21-letni Damian Gałązka i 23-letni Kacper Górski. Pierwszy z nich to skrzydłowy ŁKS Łomża, a drugi stoper Wisły Sandomierz. Dodatkowo z wypożyczenia do Górnika Polkowice powraca Damian Michalski.

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 681235 odwiedzin