Srebro Korony w Głogowie

2018-01-02 12:49:29

Srebro Korony w Głogowie

Drugie miejsce zajęli siatkarze UKS Korony Bełchatów w turnieju towarzyskim, który rozegrano na koniec 2017 r. w Głogowie. Przed nimi teraz silnie obsadzony ligowy turniej młodzików w Bełchatowie.

Zawody w Głogowie ze względu na brak drużyny z Krotoszyna zostały rozegrane w formie "każdy z każdym" niezależnie od wyniku drugiego seta. Korona wygrała dwa mecze po 2:0, w jednym był remis 1:1 oraz przegrali z gospodarzem turnieju 0:2.

- Długa podróż nam nie sprzyja, zaraz po przyjeździe rozegraliśmy słaby mecz z gospodarzem, który zasłużenie wygrali 2:0. Później już było coraz lepiej, z meczu na mecz nakręcaliśmy się i nasza gra wyglądała zupełnie inaczej. Choć patrząc, że to był turniej po świętach, to gra nie wyglądała źle - ocenił trener Paweł Wieczorkowski.

- 7 stycznia czeka nas mocno obsadzony ligowy turniej młodzików (gr. 1). Już teraz zapraszam w imieniu Prezesa, całego sztabu szkoleniowego oraz chłopców na turniej wszystkich sympatyków siatkówki, kibiców oraz rodziców. Liczymy na mocny doping. Zapraszam od godz. 10 do sali gimnastycznej na os. Bińków - kończy Wieczorkowski.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 757266 odwiedzin