Rachwał: "Zgranie drużyny jest też bardzo istotne"

2017-12-23 16:55:36

Rachwał: "Zgranie drużyny jest też bardzo istotne"

"GKS na polskim rynku ma markę. I liga to powinien być dla nas obowiązek" - mówi w rozmowie z portalem Łączy Nas Piłka kapitan PGE GKS-u Bełchatów - Patryk Rachwał. 36-letni pomocnik opowiada m.in.: o swoich początkach przy Sportowej 3, finansach jakie 10 lat temu GKS oferował swoim piłkarzom, a także o aktualnej sytuacji klubu.

- Nie można wszystkiego sprowadzać do wysokości budżetu. Oczywiście, pieniądze są ważne, ale sukcesu nie gwarantują. Bardzo ważna jest stabilność składu drużyny. W GKS z zespołu, który były trzy, cztery lata temu, zostało zaledwie kilku piłkarzy. Wystarczy popatrzeć na drużyny, które awansowały do I czy II ligi. W tych zespołach nie nastąpiły rewolucje, a mimo to są w górze tabeli jak Odra Opole, Raków Częstochowa, ŁKS czy GKS Jastrzębie. To pokazuje, że zgranie drużyny jest też bardzo istotne - zaznacza "Rambo".

- GKS na polskim rynku ma markę. I liga to powinien być dla nas obowiązek. Mamy tu świetną infrastrukturę zarówno do rozgrywania meczów, jak i trenowania. Mam nadzieję, że jeszcze ze mną w składzie uda się tego dokonać - podkreśla kapitan GKS.

Cały wywiad z Patrykiem Rachwałem można przeczytać TUTAJ.

fot. amielczarski.com / gksbelchatow.com

Artykuł dodał: Łączy Nas Piłka

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 681229 odwiedzin