Mikołajki w PCS już w sobotę

2017-12-15 11:52:36

Mikołajki w PCS już w sobotę

Powiatowe Centrum Sportu tradycyjnie na sportowo podsumowuje mijający rok. W sobotę PCS zaprasza na sportowe mikołajki dla najmłodszych. W duchu sportowej rywalizacji dzieci w wieku 5 – 11 lat wezmą udział w imprezie pod nazwą: „Zacznij od lekkiej a później wejdź do wody”

Jutro w hali sportowej PCS dzieci wezmą udział w zabawach i konkursach lekkoatletycznych, w dwóch kategoriach wiekowych. O godz. 16 rywalizację rozpoczną dziewczynki i chłopcy w wieku 5 – 7 lat, a o godz. 17 zmierzą się dzieci w wieku 8 – 11 lat.

W programie zawodów m.in. drużynowe wyścigi lekkoatletyczne, bieg płotkarski, drużynowy skok w dal czy zakręcona Formuła 1. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.

392.jpg

Koniecznie trzeba wziąć ze sobą stroje kąpielowe, gdyż po emocjach lekkoatletycznych przewidziane jest wejście do wody i zabawa na rozłożonym wodnym torze przeszkód. Za animacje w części sportowej odpowiada Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny, a za część na pływalni – Stowarzyszenie Przyjaciół Pływania.

Warto wspomnieć, że wodny tor przeszkód, który już po raz drugi gości na pływalni PCS, przez cały weekend będzie dostępny dla mieszkańców powiatu.  już po raz drugi zagości na naszym basenie. W sobotę można z niego skorzystać w godzinach 12-21, a w niedzielę od 13 do 19. Wejście na tor jest bezpłatne. Trzeba jedynie wykupić bilet, bądź karnet na basen. 

 

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 681245 odwiedzin