W Bełchatowie padnie rekord świata?

2017-12-13 12:21:24

W Bełchatowie padnie rekord świata?

Blisko 100 zawodników przyjedzie do Bełchatowa na ostatnią w tym roku imprezę gromadzącą fanów kostki rubika. Ta zabawa logiczna z kolorowymi kwadratami daje tryliony kombinacji, a w hali „Energia” podziwiać będziemy mogli krajową czołówkę, w tym rekordzistów świata.

Cube Factory League "Santa Claus Cube Race 2017" to propozycja na grudniowy weekend (16-17.12), gdzie w świątecznej atmosferze, przez dwa dni uczestnicy turnieju zmierzą się we wszystkich osiemnastu oficjalnych konkurencjach WCA, a najlepsi powalczą również o nagrody pieniężne. Organizatorzy spodziewają się, że w Bełchatowie mogą zostać ustanowione rekordy Polski i świata.

W naszym mieście będziemy mieli przyjemność gościć najlepszych polskich zawodników, a wśród nich m.in. mistrzów i rekordzistów świata! Na grudniowe zawody swój akces zgłosili Wojciech Knott (mistrz świata i rekordzista Polski w cloku oraz wicemistrz globu w feecie), Maciej Czapiewski (rekordzista świata w singlu 2×2), Jonatan Kłosko (rekordzista świata w skewbie, średnia i singiel), Michał Rzewuski (wielokrotny rekordzista świata w skewbie), Łukasz Burliga (mistrz świata w skewbie), Tymon Kolasiński (rekordzista Polski w singlu pyraminx) oraz Jan Zych (rekordzista kraju w megaminx i trzeci zawodnik świata w 2×2).

Dwudniowe zawody rozpoczną się w sobotę (16.12) o godz. 8 i od tego momentu na „Energii” będziemy świadkami walki z czasem w konkurencjach najbardziej znanych – 3x3x3 oraz 2x2x2, ale także Megaminx, Pyraminx, bez patrzenia na kostkę oraz jedną ręką. Impreza odbywać się będzie na dwóch scenach jednocześnie, a wśród atrakcji towarzyszących będą pokazy mniej popularnych konkurencji z kostką rubika.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 681227 odwiedzin