UKS Korona na podium silnego turnieju

2017-12-13 08:32:20

UKS Korona na podium silnego turnieju

Sześć zespołów wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej, który rozegrano w Buczku. Gospodarze - młodzicy UKS Korony Bełchatów - zajęli w nim trzecie miejsce, zawody wygrała Gwardia Wrocław.

- Rozegraliśmy bardzo dobry turniej, mimo braków kadrowych. Dwa mecze wygrane z kadetami świadczą o tym, że potrafimy grać w siatkówkę. Jestem zadowolony z chłopców, ponieważ zagraliśmy bardzo dobrze w każdym elemencie. To było dobre przetarcie przed niedzielnym turniejem młodzików, który rozegramy u siebie - wyjaśnia Paweł Wieczorkowski, opiekun grupy.

Młodzi bełchatowianie wygrali 2:0 z kadetami Warty Zawiercie i 2:1 z Chrobrym Głogów, ulegli 0:2 Gwardii Wrocław oraz w meczu o miejsce na podium pokonali 2:0 Mickiewicza Kluczbork. Najlepsi byli wrocławianie, którzy wyprzedzili Wartę Zawiercie. - Moim zdaniem był to dobrze obsadzony turniej, mecze byly wyrównane. Po rozmowach z trenerami ocenialiśmy, że taki turniej zagrany tydzień później mógł mieć już inną klasyfikację końcową - dodaje Wieczorkowski.

Klasyfikacja końcowa:
1. Gwardia Wrocław
2. Warta Zawiercie
3. Korona Bełchatów
4. Mickiewicz Kluczbork
5. Chrobry Głogów
6. Sparta Kraków

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 757280 odwiedzin