Sylwia Oleśkiewicz wicemistrzynią Polski!

2017-11-13 17:57:54

Jak informuje LKS "OMEGA" Kleszczów podopieczna Sylwia Oleśkiewicz zdobyła srebrny medal w 24. Mistrzostwach Polski kobiet w podnoszeniu ciężąrów. Ponadto zawodniczka Omegi poza tym, że zdobyła tytuł wicemistrzyni kraju zgarnęła jeszcze srebro w podrzucie oraz brązowy krążek w rwaniu.

Teogoroczne Mistrzostwa Polski organizowane już po raz 24 odbyły się w Zamościu. Sylwia, która na co dzień trenuj pod okiem trenera Sebastiana Ołubka zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. W rwaniu zdołała osiągnąć wynik 63 kg, a w podrzucie 81 kg. Sumując w dwuboju dało jej to 144 kg i drugie miejsce w klasyfikacji końcowej. Złoto zdobyła o siedem lat starsza Agnieszka Zacharska, która reprezentowała barwy bydgoskiego Zawiszy. 18-letnia Sylwia Oleśkiewicz jest dopier na początku swojej, miejmy nadzieję świetnej kariery związanej z podnoszeniem ciężarów.

Druga z zawodniczek Omegi - Aleksandra Kopka zajęła 9. pozycję w wadze do 69 kg. W dwuboju osiągnęła ona w sumie 138 kg na co składało się 61 kg w rwaniu oraz 77 kg w podrzucie.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 218892 odwiedzin