Ola Gaworska i inni "Biegacze" gośćmi DKF

2017-11-02 11:29:54

Ola Gaworska i inni "Biegacze" gośćmi DKF

Aleksandra Gaworska, Katarzyna Sidorczuk, Dariusz Rybarczyk, Dariusz Gruszczyński i Henryk Kępiński będą będą dziś wieczorem gośćmi Dyskusyjnego Klubu Filmowego w Kinie Kultura w MCK. Wcześniej seans filmy "Biegacze".

Do będzie gratka dla miłośników biegania i kibiców bełchatowskiego sportu. Gośćmi dzisiejszego DKF-u w Kinie Kultura będą znani bełchatowscy biegacze i sportowcy.

- Bieganie jest ostatnio bardzo modne, dlatego po seansie porozmawiamy z gośćmi, którzy są pasjonatami biegania, biegają zawodowo i odnoszą sukcesy - mówi Jacek Olejnik z Kina Kultura w MCK.


W ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego o godz. 19.30 rozpocznie się projekcja filmu "Biegacze", Łukasza Borowskiego. To opowieść o trójce bohaterów, matce trójki dzieci, sportowcu i podróżniku oraz menedżerze w dużym banku, którzy podejmują wyzwanie ukończenia jednego z najtrudniejszych ultramaratonów na świecie.

Po seansie odbędzie się spotkanie z bełchatowskimi biegaczami. Gośćmi będą Aleksandra Gaworska - medalistka lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie, jej pierwszy trener w Bełchatowskim Klubie Lekkoatletycznym Dariusz Rybarczyk, Katarzyna Sidorczuk, prezeska Klubu Biegaczy Spartakus, triathlonista, "człowiek z żelaza" Henryk Kępiński oraz ultramaratończyk, uczestnik Spartathlonu Dariusz Gruszczyński.

Początek DKF-u dziś, o godz. 19.30. Cena biletu to jedyne 10 zł.

Artykuł dodał: Maciej Wiśniewski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 613085 odwiedzin