Pomocnik PGE GKS na podwójnym gazie

2017-10-30 22:21:26

Pomocnik PGE GKS na podwójnym gazie

Młody piłkarz pierwszej drużyny PGE GKS Bełchatów został zatrzymany przez policję, po tym jak prowadził samochód w stanie nietrzeźwości. Miał 1,4 promila. Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Jak donosi portal "Bełchatów.Naszemiasto.pl" pomocnik "Brunatnych" został zatrzymany 30 października o godz. 1.35 w nocy. Podróżujący renault clio zawodnik nie zatrzymał się na wezwanie policji na ul. Staszica. Radiowóz pojechał za nim na osiedle Binków. Tam doszło do zatrzymania.

Okazuje się, że piłkarzem, który prowadził samochód w stanie nietrzeźwości był Marcin R., młody pomocnik "Brunatnych". W chwili zatrzymania przez policję miał 1,4 promila alkoholu w organizmie. Policja zatrzymała mu prawo jazdy, ale piłkarza czeka też odpowiedzialność karna. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.


W poniedziałek piłkarze pierwszej drużyny PGE GKS mieli wolne. Zawodnik nie miał w planach treningu, ale to go nie usprawiedliwia. Z całą pewnością nie wykazał sportowego trybu życia. Tym bardziej, że kilkadziesiąt godzin wcześniej PGE GKS z R. w składzie sromotnie przegrał 2:5 ligowy mecz z Wisłą Puławy.

We wtorek należy oczekiwać stanowiska klubu w tej sprawie. Dziś, jak przyznał Michał Antczak, rzecznik prasowy GKS, klub o zajściu dowiedział się od dziennikarzy i powziął środki aby potwierdzić szczegóły zdarzenia.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 613085 odwiedzin