Mocny start młodzików Korony

2017-10-25 10:49:24

Mocny start młodzików Korony

Młodzicy UKS Korony Bełchatów wygrali na inaugurację sezonu turniej w Zduńskiej Woli. - Ostatnio wygraliśmy tutaj turniej towarzyski, mamy dobre wspomnienia z tej hali - ocenia trener Korony, Paweł Wieczorkowski.

W niedalekiej miejscowości młodzi bełchatowianie pokonali dwa zespoły gospodarzy oraz Bzurę Ozorków. Zwłaszcza ten ostatni mecz był pełen emocji, Korona wygrała go 2:1, ale każdy set był bardzo wyrównany.

- Pierwsze mecze są dla nas zawsze trudne. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że udało się w miarę gładko wygrać. To dało nam większą pewność siebie w kolejnym ważnym meczu z Ozorkowem - ocenił rozgrywający Korony, Maciej Steć. - Wiedziałem, że mecz z Bzurą nie będzie należał do łatwych. Chłopcy z Ozorkowa bardzo mocno nam się postawili, dlatego kibice mogli obejrzeć naprawdę dobrą siatkówkę - relacjonuje opiekun młodzików z Bełchatowa.

- Zagraliśmy bardzo dobry mecz, przede wszystkim byliśmy mocno zmotywowani. Zagraliśmy konsekwentnie w zagrywce, nie odpuszczaliśmy, wiedzieliśmy o co gramy Każdy dołożył coś od siebie, również Ci, którzy nas dopingowali z kwadratu oraz rodzice. Pokazaliśmy, że jesteśmy prawdziwą drużyną - dodaje Steć. Kolejny turniej UKS Korona rozegra za dwa tygodnie.

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 731180 odwiedzin