Ida i Darek potrzebują wsparcia!

2017-10-19 23:31:45

Ida i Darek potrzebują wsparcia!

Przed dwójką bełchatowian bardzo prestiżowe zawody. Jak informowaliśmy TUTAJ - Ida Lis i Dariusz Błaszczyk wzięli udział w eliminacjach do Arnold Amateur Strongman World Championships 2017. Jak się okazało Ida i Darek wywalczyli przepustkę do USA na najbardziej prestiżowe zawody strongman na świecie, ale do tego potrzebne są jednak środkie pieniężne.

W eliminacjach na całej kuli ziemskiej bierze udział kilka tysięcy zawodników, a wśród nich znaleźli się podpieczni Michała i Olgi Tyborów. Jak z pewnością każdy wie Ida rzadko kiedy wraca z zawodów z pustymi rękami, a na jej osiągnięcia składa się m.in. Mistrzostwo Świata i tytuł Wicemistrza Europy w trójboju siłowym. Dariusz Błaszczyk to z kolei czołowy zawodnik strongman U105kg w naszym kraju.

Aby nasi strongmani pojechali w marcu 2018 roku na zawody, które organizuje sam Arnold Schwarzenegger, potrzebują oni wsparcia finansowego. Mowa tutaj o kwocie 20 tysięcy złotych. To co udało się do tej pory zebrać to "kropla w morzu potrzeb", ale grosz po groszu, złotówka po złotówce i z pewnością uda się zebrać całkiem pokaźną sumę pieniędzy, która pozwoli naszym sportowcom zaprezentować się w Stanach Zjednoczonych.

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ IDZIE I DARKOWI JECHAĆ DO USA!

Artykuł dodał: Adam Kieruzel

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 657244 odwiedzin