FA Bełchatów organizatorem turniejów

2017-10-18 17:30:00

FA Bełchatów organizatorem turniejów

"Football Academy Bełchatów" rozpoczyna serię turniejów towarzyskich, z których pierwszy zaplanowano już w przyszłym tygodniu - 28 października (sobota). Są jeszcze wolne miejsca.

W tym roku FA Bełchatów planuje organizację pięciu turniejów, a w pierwszym z nich wystąpią chłopcy z rocznika 2009. - Na ten zawody pozostało jeszcze dwa wolne miejsca, dlatego zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 793 699 104 - tłumaczy koordynator bełchatowskiej akademii.

- Organizacja takich zawodów to doskonała okazja do poznawania nowych kolegów, zawiązywania przyjaźnij i świetna forma podnoszenia umiejętności. Nikt z takich zawodów nie wyjeżdża smutny, a dodatkowo z medalami i pucharami - dodaje bełchatowski przedstawiciel FA. W listopadzie FA Bełchatów przewidziało dwa kolejne turnieje, jeden dla rocznika 2008 (05.11), drugi dla ich kolegów o dwa lata starszych (rocznik 2006; 19.11). Grudzień to z kolei zawody dla adeptów futbolu mających 7 lat (02.12) oraz ponownie adepci z rocznika 2009 (10.12).

- Zawody zostały podzielone na grupy początkujące, ale znajdzie się też miejsce dla trenujących trochę dłużej. Cieszy nas fakt, że zagrają drużyny z bliskiej okolicy, z którymi mamy okazje systematycznie rywalizować. Dodatkową atrakcją na pewno jest przyjazd teamów z dalszych zakątków np. z Sosnowca, Częstochowy, Warszawy czy Krotoszyna - kończy organizator.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 657279 odwiedzin