Rugbiści walczą o boisko

2017-09-13 08:49:33

Rugbiści walczą o boisko

Trwa głosowanie w ramach tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Potrwa ono do wtorku, do godz. 15:30. Wśród projektów poddanych pod głosowanie jest m.in. ciekawa propozycja KS Rugby Club Bełchatów.

Budżet Obywatelski Miasta Bełchatowa na 2018 rok to 1,5 mln zł do wydania na pomysły mieszkańców. Na projekty "twarde" 1 mln 400 tys. zł. Na projekty "miękkie" 100 tys. zł. Sportowa propozycja rugbistów znajduje się wśród projektów "twardy" i została oszacowana na milion złotych.

Projekt numer 34 nosi nazwę "Baza sportowa dla Edwardowa - budowa boiska wielofunkcyjnego do rugby i piłki nożnej". - Pokażmy, że taki obiekt jest potrzebny aby przyszłe pokolenia rugbistów mogły trenować i wychowywać się w Bełchatowie - przekonują przedstawiciele klubu.

POD TYM LINKIEM znajduje się strona Budżetu Obywatelskiego. TUTAJ z kolei można głosować. Na projekty mogą głosować mieszkańcy Bełchatowa (zameldowani na pobyt stały lub czasowy), którzy najpóźniej w dniu rozpoczęcia głosowania ukończyli 16 lat. Głosować można tylko jeden raz poprzez wybranie maksymalnie trzech projektów z rodzaju "twarde" oraz maksymalnie trzech propozycji z rodzaju "miękkie".

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 615955 odwiedzin