Wstęga przecięta. Ośrodek KR otwarty

2017-09-09 22:12:20

Wstęga przecięta. Ośrodek KR otwarty

W piątkowe przedpołudnie doszło do długo wyczekiwanego, oficjalnego otwarcia Ośrodka Kibice Razem GKS Bełchatów. Uroczystość odbyła się w sali VIP mieszczącej się w trybunie północnej GIEKSA Areny, ale wszyscy zaproszenie mogli uczestniczyć w oficjalnym otwarciu i zwiedzaniu siedziby ośrodka.

Chwilę po godzinie 11 rozpoczęto uroczystość związaną z otwarciem ośrodka Kibice Razem GKS Bełchatów. Osobą prowadzącą był wieloletni spiker GKS-u Bełchatów - Sławomir Jasitczak. W sali VIP pojawil się m.in. Marcin Szymczyk (dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie), Dariusz Łapiński (Krajowy Koordynator ds. Współpracy z Kibicami Polskiego Związku Piłki Nożnej), Wiktor Rydz (prezes GKS Bełchatów S.A.), Jakub Nowakowski (Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury Polskiego Związku Piłki Nożnej), Mariusz Pawlak (trener PGE GKS Bełchatów), Patryk Rachwał (kapitan PGE GKS Bełchatów), Bartłomiej Bartosiak (wychowanek PGE GKS Bełchatów) oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” na czele z prezesem Rafałem Motylskim. Na uroczystościach nie mogło zabraknąć koordynatorów ośrodka Kibice Razem GKS Bełchatów, czyli Krzysztof Kostrzewy oraz Tomasz Śledzia.

Kilka słów do zgromadzonych oficjeli przekazali przedstawiciel PZPN - Dariusz Łapiński oraz przedstawiciel władz miejskich Marcin Szymczyk. Następnie wszyscy goście przenieśli się do siedziby ośrodka Kibice Razem GKS Bełchatów, gdzie biało-zielono-czarną wstęgę przecięli oficjalnie Dariusz Łapiński, Marcin Szymczyk oraz Rafał Motylski. Potem wszyscy zainteresowani zwiedzili lokal i większość z nich była pod wrażeniem tego co zobaczyli. Po powrocie do sali VIP swoje zdanie odnośnie tego wydarzenia wyrazili trener PGE GKS Bełchatów - Mariusz Pawlak oraz Krzysztof Kostrzewa, który podziękował gościom za obecność oraz opowiedział o całym projekcie.Przypomnijmy, że ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów istnieje od 1 lutego bieżącego roku, ale dopiero od maja ta siedziba dysponuje środkami finansowymi, które pozwalają utrzymać lokal i organizować wiele ciekawych wydarzeń, a na przełomie maja i czerwca ośrodek przeszedł remont.

Z naszej strony życzymy wszystkim fanom GKS-u zadowolenia z tego, że na GIEKSA Arenie znajduje się takie miejsce jak ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów, gdzie przede wszystkim młodzi fani mogą przyjemnie spędzać czas, a starsi sympatycy GieKSy mają możliwość nabyć pamiątki jak i zapisywać się na mecze wyjazdowe. Koordynatorom z kolei życzymy samych sukcesów jak i dalszego rozwoju.

Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo z otwarcia ośrodka, który przygotowała Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów:

Artykuł dodał: Adam Kieruzel

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 438734 odwiedzin