Stadion z nowymi dachami

2017-09-08 10:08:22

Stadion z nowymi dachami

We wtorek przedstawiciele Urzędu Miasta oraz Miejskiego Centrum Sportu dokonali odbioru prac związanych z renowacją dachów na terenie Stadionu Miejskiego, a dokładniej na budynku głównym i trybunie północnej.

Remont dachów trwał blisko miesiąc. W trakcie prac na trybunie północnej pokryto membraną wraz z obróbkami blisko 300 m2 dachu. Na budynku głównym prace objęły jego środkową część, którą pokryto papą termozgrzewalną wraz z obróbkami oraz dokonano naprawy rynien. To jeden z etapów renowacji Stadionu Miejskiego, który będzie obejmował również remont instalacji urządzeń grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i pomniejsze prace renowacyjne. Prace mają zakończyć się jeszcze w listopadzie.

Na modernizację Stadionu Miejskiego i ogrodzenia boisk treningowych, którymi administruje Miejskie Centrum Sportu, Miasto Bełchatów otrzymało 239 tys. zł dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Fundusze zostaną wypłacone w dwóch transzach, a pierwsza z nich w wysokości 100 tys. zł zostanie przekazana jeszcze w tym roku. Bieżące zadanie o wartości 45.185,03 zł brutto zostało zrealizowane z wykorzystaniem środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu „Modernizacja Infrastruktury Sportowej - Edycja 2017”.

Artykuł dodał: Informacja prasowa

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 438733 odwiedzin