Ostatnie miejsca w "Kleszczów na 5"

2017-09-08 08:02:10

17 września pobiegnie kolejna edycja "Kleszczów na Piątkę", podczas której odbędą się również Otwarte Mistrzostwa Polski Kobiet na 5 km. Organizatorzy przygotowali dodatkową pulę miejsc, ponieważ zainteresowanie jest spore.

Wzorem lat ubiegłych podczas imprezy w Kleszczowie odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży, którzy będą rywalizować na czterech dystansach: 200 m, 300 m, 600 m i 800 m. Zwycięzcy poszczególnych biegów otrzymają pamiątkowe statuetki, a wszystkie dzieci na mecie pamiątkowe medale oraz słodki poczęstunek.

Limit miejsc startowych wynosi 400 osób, a do jego wypełnienia brakuje zaledwie 15 zawodników. Ubiegłoroczną edycję wygrał Maciej Badurek z czasem 14:51. Drugie miejsce wywalczył Robert Głowala (14:54 s), trzeci był Patryk Stypułkowski (15:11 s). W rywalizacji kobiet mistrzynią kraju została Katarzyna Kowalska (16:24 s).

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 222488 odwiedzin