Skra w sparingach bez Kłosa

2017-09-06 11:10:57

Skra w sparingach bez Kłosa

Po miesiącu przygotowań zespół PGE Skry będzie miał okazję sprawdzić się w warunkach meczowych. Pierwszym testem dla podopiecznych Roberto Piazzy będzie III Memoriał im. Jana Rutyńskiego. Zabraknie tam m.in. Karola Kłosa, który przebywa w szpitalu.

Bełchatowianie wyjechali do Lubina w niepełnym składzie. W pierwszych meczach zabraknie m. in. przebywającego jeszcze w szpitalu Karola Kłosa i kadrowiczów Grzegorza Łomacza, Nikolay’a Pencheva, Srećko Lisinaca i Milana Katicia. Dwaj pierwsi dołączą do zespołu w sobotę, brązowi medaliści dwa dni później.

Do składu na lubiński memoriał zostali włączeni siatkarze młodzieżowego zespołu PGE Skry II - Sebastian Adamczyk, Antoni Piotrowski, Mikołaj Sawicki i Aleksander Antosiewicz, którzy zostali zgłoszeni do nadchodzącego sezonu PlusLigi. Rekomendował ich opiekun grupy rezerw, Radosław Kolanek.

W środę, pierwszego dnia rywalizacji odbędą się dwa mecze półfinałowe. Na otwarcie turnieju PGE Skra zmierzy się z Cerradem Czarnymi Radom (godz. 16:30), w drugim spotkaniu gospodarze - Cuprum Lubin - podejmą Espadon Szczecin (godz. 19:00). Przegrani wystąpią w meczu o 3. miejsce (7 września, godz. 16:30), zwycięzcy zagrają w finale (godz. 19:00).

Artykuł dodał: własne / PGE Skra Bełchatów

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 438730 odwiedzin