Kibice GKS umilili rozpoczęcie roku szkolnego

2017-09-05 17:27:44

Kibice GKS umilili rozpoczęcie roku szkolnego

Starsi kibice GKS Bełchatów nie próżnowali w dniu rozpoczęcia roku szkolnego przez najmłodszych, ponieważ wielu z nich odwiedziło w tym czasie placówki edukacyjne rozdając gadżety górniczego klubu.

Fani "Brunatnych" w poniedziałek zjawili się pod wszystkimi szkołami podstawowymi w Bełchatowie oraz w Klukach. - Podczas wizyt pod szkołami rozdaliśmy dzieciakom ponad dwa tysiące tysiące vlepek, planów lekcji, linijek i opasek odblaskowych. Wszystkie z tych gadżetow zawierały motywy GieKSy i zostały przygotowane specjalnie na tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego - informują przedstawiciele Stowarzyszenia Sympatyków GKS Belchatów "Torfiorze".

- Nasze gadżety cieszyły się wśród dzieciaków ogromnym zainteresowaniem i poprawiły im humor w obliczu, mało ciekawej dla większości z nich, perspektywy powrotu do ławek szkolnych - dodają kibice i podkreślają, że mimo gry w niskiej klasie rozgrywkowej, z roku na rok można zauważyć coraz większą popularność górniczego klubu wsród uczniów bełchatowskich szkół.

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 438730 odwiedzin