Niezawodny duet wygrywa Mastersa

2017-09-04 20:00

Piotr Radziejewski i Zbigniew Maruszak zostali zwycięzcami swoich kategorii w Turnieju Masters cyklu "Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa".

Co ciekawe, ten sam duet zwyciężył również w klasyfikacji końcowej całych zawodów. W miniony weekend na Miejskich Kortach Tenisowych rywalizowało ośmiu najlepszych zawodników cyklu Grand Prix w kategoriach OPEN i 50+.

W finale kat. OPEN Radziejewski pokonał 6:3 6:3 18-letniego Franka Stępnia, który w półfinale ograł Grzegorza Puźniaka, a w cyklu GP zajął siódmą lokatę. 15-letni Puźniak to czwarta rakieta klasyfikacji końcowej, który Mastersa zakończył na podium pokonując po emocjonującym spotkaniu Adama Szewczyka 6:1, 3:6 i 6:2.

W kat. 50+ Zbigniew Maruszak w pięciu rozegranych spotkaniach nie przegrał żadnego seta. W półfinale pokonał Krzysztofa Drzewosza (6:1 6:1), a w finale Edwina Misztala 6:0 6:3. Miejsce trzecie dla Drzewosza po sukcesie w starciu ze Zbigniewiem Krysiakiem (6:2 7:6).

Szczegóły cyklu tenisowego Grand Prix Bełchatowa na stronie Miejskiego Centrum Sportu - LINK.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 158237 odwiedzin